Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2018. Szeptember
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

Igazolt versenyzőink

Igazolt versenyzőink

Sport versenyeredmények 2016/2017. tanév

 

Tour de Balaton 2017 ( 32 km-es kerékpározás)

Háry Petra 1.b

 

XIII. Delfin-kupa

I. hely: Baczkó Eszter Gyöngy 5. m - Mini Csapat 

 

Táncpedagógusok Országos Szövetsége, Országos Felnőtt és Ifjúsági Táncművészeti

Fesztiválon a Juliett Sport Egyesület eredményei:

Smaragd csoport - Felnőtt korcsoportban - Moderntánc kategóriában - I. díj (volt Hunyadis diákok)

Almásy Beáta 8.m. - Ifjúsági korcsoportban / Moderntánc szóló kategóriában - III. díj

felkészítő tanár: Lajos Julianna  


 
Ritmikus sportgimnasztika
Tavaszi Kupa  2.hely - Vajda Dorina 4.m.
 
 
A legjobb hokis: Pásztor Adrián 4.a( Táti Tigrisek Jégkorong Egyesület)

 

Angyalföldi Sportiskola és diáksport Egyesületben a november hónap kézilabdázójává választották

Varga Dávid 4.b  

 

Ritmikus sportgimnasztika

Vajda Dorina 4.m.    csapat II. hely

            egyéni gyakorlatok: I. és III. helyezés

 

Karate világbajnokság,szabad harc  

III.hely  Balej Csenger 6.m.

 

Budapesti judo bajnokság

I.hely Fekete Henrietta 4.a

 

Országos fiú tornászbajnokság

Njoku Brooklyn 4.b    csapat I. és egyéni V. helyezés

 

Jó tanuló, jó sportoló

Burányi Botond 8.a

 

 

 

Igazolt versenyzőink

2015-2016.tanév versenyeredményei

név-osztály

szakág

egyesület

versenyeredmény

       

De Sonza Diána 8.m.

kézilabda

Vasas

budapesti III.

Árendás Vivien 8.a

víz alatti hoki

 

országos II.

Beszédes Réka 8.m.

úszás

(4x100 vegyes,gyors

4x50  vegyes, gyors

Honvéd

országos bajnokság I.,II.,III.

 

(4x100 vegyes,gyors

 

nemzetközi Aranyüst II. és III.

       

Lénárt Hanna 4.m.

röplabda

 

Közgáz kupa-csapat III.

Pintér Bulcsú 4.m.

judo

 

fővárosi egyéni  I.

Balog Dominika 3.a

kézilabda

FTC

budapesti verseny-csapat III.

Helmeczy Gréta 6.m.

evezőpad

 

budapesti egyéni I.

országos VI.

Vajda Virág 1.b

ritmikus sportgimnasztika

 

budapesti bajnokság II.

országos bajnokság III.

nemzetközi Mikuláskupa II.

Bakos Dorottya 4.a

acrobatikus rock and roll

 

Budapest UP kupa  II.

Barkász Dorka 4.a

fitness

 

Budapest IV.

Horváth Lili 4.a

 

 

Budapest kisformáció I.

Chéh Barnabás 4.a

társastánc

 

Budapest pontgyűjtő VI.

Pitonya Fruzsnia 4.a

 

Fehér Barnabás 4.a

kézilabda

 

Budapest II.

Burányi Botond 7.a

díjugratás

Honvéd

Fedett pályás bajnokság 5.,6.hely

Honvéd verseny 2.hely

     

 

Njoku Brooklyn Ádám 3.b

szertorna

 

országos tornabajnokság csapat 2. helyezés, egyéni 5.helyezés

Kiss Benedek 3.b

judo

 

nemzetközi judoverseny 1.hely,budapesti bajnokság 2.hely

Gyovai Panna 3.b

szertorna

 

országos csapatbajnokság 1.helyezett

Berta Bodza

szinkronúszás

 

Sinus Kupa 1.helyezés

Köves Balázs 3.b

labdarúgás

 

kupa a legjobb játékosnak-Sárosd bajnokság

Gáspár Réka 3.b

acrobatikus rock and roll

 

kerületi utánpótlás ezüstérem

Szőke Klaudia 3.b

 

Karl Lili 3.a

sprorthorgászat