Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2019. Augusztus
HKSzeCsPSzoV
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Keresés

Versenyeredmények 2018-2019.tanév

Teki-totó,levelezős matematikai tanulmányi verseny

Balogh Máté 4.b - arany fokozat
Balogh Ádám 1.b - arany fokozat

 

Fővárosi matematika verseny

I. hely Szécsi Szabolcs 8.a
Felkészítő tanár: Szabó Éva
 
Országos Hon-és népismereti verseny (levelező)
I.hely - Mihalek Bianka 4.m.
 
Mathias Corvinus Collegium Fiatal Tehetségprogram FIT Kaland verseny
 budapesti regionális döntő I. hely  
 "Páratlanok" csapat : Mihalek Bianka  Csáki Hanna  Belső Dániel,  4.m.
  
A Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége által szervezett népdaléneklési verseny - kiváló minősítés
Hamar Luca 4.m
Borda Panna 4.b
Székely Irén 3.m
Felkészítő tanár: Kosztándy Réka szolfézs tanár
 
Fővárosi informatikai verseny
V.hely - Szécsi Szabolcs 8.a
Felkészítő tanár: Haas Katalin
 
 
Fővárosi Horváth M. Tehetséggondozó történelem verseny
7.-8. évf. (POK)
IV. hely Fehér Barnabás 7.a
VI. hely Nagy Boglárka 7.a
Felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
Kerületi Ady gimnáziumi matematika verseny
IV.hely - Sáfrány Barnabás 5.b
VI.hely - Csajági Laura 5.m.
Felkészítő tanár: Balta Melinda
 
6.évf.
III.hely - Lengyel András 6.m.
        Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Szép magyar beszéd verseny- Dunántúli forduló
       Hunyaddobrai Nóra 8.m.
Kazinczy-jelvény bronz fokozat
Felkészítő: Szűcsné Molnár Krisztina
  
Fővárosi rajz- és vizuáliskultúra verseny   
IV.hely -  Mihalek Bianka 4.m  
Felkészítő: Benkő Csilla Judit
 
Varga Márton Kertészeti szakgimnázium meghirdetett pályázata
          Nemestóthy Gerda 1.m. nevű tanulója díjazásban részesült 
          Simon Kolos 1.m. nevű tanulója díjazásban részesült
felkészítő: Bodor Bernadett  
 
Kerületi csoportos kémia verseny
44 csoportból - 8.évf. együtt
IX.hely - Szilovics Barbara, Baráz-Nagy Melinda, Nemes Boglárka 7.a
XI-hely - Czéh Barnabás, Fehér Barnabás, Szabó Barnabás 7.a
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Regionális pénzügyi vetélkedő
III.hely - Major Bence, Moldován Zonga, Nagy Márk, Papp Dorina 5.b
              Major Domonkos 6.b
Felkészítő tanárok: Ferkai Tibor és Serb László 
 
Kerületi katasztrófavédelmi verseny
III.hely - Czéh Barnabás, Dajka-Tasi Kristóf, Arany Máté, Szabó Barnabás 7.a
Felkészítő tanár: Bankáné Csáki Csilla
 
"Mastermind " kerületi angol csoportos verseny
II.hely - Vattay Ármin7.a
             Cervantes-Balogh Sofia, Ürmös Rebeka 8.m.
Felkészítő tanár: Bogárdi Ilona
 
 
Fővárosi versmondók versenye
I.hely - Vattay Ármin 7.a
Felkészítő tanár:  Kocsis Zsoltné
 
Kerületi fizika verseny

I.hely - Szécsi Szabolcs 8.a

Felkészítő tanár: Benséné Villanyi Gabriella

 

Kerületi történelem verseny

I.hely - Nagy Márton 6.b

IV.hely - Major Domonkos 6.b

V.hely - Gintl Bonifác 6.b

Felkészítő tanár: Kökényes Katalin

 

Kerületi vers-és prózamondó verseny

7-8. évf. vers

I.hely - Vattay Ármin 7.a

5-6. évf. vers

III.hely - Grábics Darija 5.a

Felkészítő tanár:  Kocsis Zsoltné

5-6. évf. próza

II.hely - Kiss Benedek 6.b.

Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Kriszta

 

Kerületi informatikai verseny

I.hely - Szécsi Szabolcs 8.a

Felkészítő tanár: Haas Katalin

 

Kerületi evezős ergométeres  

II.hely - Szabó Barnabás 7.a

V.hely - Kollár Krisztián 8.a
VI hely- Szilágyi Bernadett 8.m

Felkészítő tanár: Bankáné Csáki Csilla, Miklós Zsuzsanna

 

Hevesy György kerületi kémia verseny

I.hely - Lénárt Hanna 7.m. 

II.hely - Tamás Mira 7.m.

III.hely - Nagy Boglárka 7.a

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

  

Kerületi angol versmondó verseny

I.hely - Kiss Benedek 6.b

II.hely - Stanbridge Péter 6.m.

    Felkészítő tanár: Réger Cecilia

III.hely - Bonta László 4.a

              Balogh Alexandra 5.a

   Felkészítő tanár: Bogárdi Ilona, Somorainé Gecse Antónia

 

Kerületi Kazinczy verseny

7-8. évf.

I.hely - Hunyaddobrai Nóra 8.m.

Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Kriszta

 

Kerületi matematikai verseny

III.hely - Novák András 5.b

Felkészítő tanár: Balta Melinda

 

Kerületi Rajzverseny

I.hely - Gelányi Luca, Stahl Gréta 2.m.

I.hely - Részó Hanna, Szilasi Lelle 3.m.

II.hely - Hoffman Hajni, Somfai Hanna 3.m.

I.hely - Holló Emőke, Mihalek Bianka 4.m.

V.hely - Belső Dániel, Hamar Luca 4.m.

II.hely - Kispál Evelin, Nyílas Anna 5.m.

I.hely - Guller Klaudia, Rubinek Antónia 6.m.

III.hely - Mandrino Laura, Seben Panni 6.m.

I.hely - Dobos Nikolett, Tóth Noémi 7.m.

III.hely - Bartos Tünde, Pócs Liza 8.m.

 Felkészítő tanár:Benkő Csilla Judit

 
 
Kerületi matematika verseny
III.hely - Hamar Petra 6.b
VI.hely - Lengyel Andras 6.m.
Felkészítő tanár: Balta Melinda, Lovasi Ildikó
 
Kerületi történelem verseny
II.hely - Fehér Barnabás
III.hely - Háry Panka7.a
IV.hely - Nagy Boglárka 7.a
Felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
 Kerületi matematikai verseny

I.hely - Szécsi Szabolcs 8.a

Felkészítő tanár: Szabó Éva

 

Helyesírási verseny

I.hely - Gonzales-Elias Flóra 8.m.

III.hely - Hamar Petra 6.b

Felészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina

 

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont  által meghirdetett rajzpályázat

Díjazott - Máté Szilvia 4.a

Kiállítják a munkájukat - Konrai Dorina, Katcvinszki Máté 4.b

     Felkészítő tanár: Molnár Zsuzsanna

 

Jó tanuló, jó sportoló 2018

Kiss Benedek 6.b
Tóth Fruzsina 6.a

 

 

Képgaléria