Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2018. Július
HKSzeCsPSzoV
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Keresés

Versenyeredmények

Böngész levelezőverseny-környezetismeret, országos döntő


I. hely - Németvölgyi Félix     2.a                58 pont (elérhető 60 pont)
 
II. hely - Tóth-Gáspár Panni   2.a               55 pont
 
III. hely - Szabó- Pákozdy Dorka 2.a          49 pont
                Fehér Lőrinc     2.a                   49 pont
 
IV. hely - Szántó Réka Viktória   2.a           44 pont 
 
          felkészítő tanár: Török Emőke
 

HEBE-BÖNGÉSZ országos levelezőverseny

    olvasás (3.osztályos szint)

     VI.hely - Hódi Petra 3.b

      felkészítő tanár: Schöffer-Tökölyi Mónika

 

     angol (3.osztályos szint)

I.helyHódi Petra  3.b

       felkészítő tanár: Somorainé  Gecse Antónia

 

Országos Janikovszky Éva Meseíró Pályázat

I. hely: Mihalek Bianka 3.m.

       felkészítő tanár: Mosonyi Veronika

 

Országos Hebe Olvasóverseny

IV. hely: Mihalek Bianka 3.m.

       felkészítő tanár: Mosonyi Veronika

 

Országos Honismereti tanulmányi verseny

I.hely: Varga-Cseke Márk 3.a

       felkészítő tanár: Juhász Irén

 
Sárkányhajó verseny
 
II. hely: 7.- 8. osztály
III. hely: 5.- 6. osztály
 
Diákolimpia 
    judo, 27 kg-ban
I.hely - Kiss Viktória 3.m.
    judo, 33 kg-ban
III. hely: Pintér Júlia 3.m.
      (Honvéd Egyesület)

 

V. Regionális Szolfézsverseny (Esztergom)

II.hely -  Hamar Luca 3.m.

III.hely -  Vécsi-Kiszely Virág 4.m.

VIII.hely -  Hógenburg Luca 5.m.

       felkészítő tanár: Kosztándy Réka szolfézstanár

 

Komplex Fővárosi Rajzverseny

V.hely - Rézsó Ábel 2.m.
IV.hely - Hajnal Gréta 4.m.
IV.hely - Kispál Evelin 4.m.
IV.hely - Rubinek Antónia 5.m.
VI.hely - Tóth Natasa 6.m.
       felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit
 
Kerületi Éneklő Ifjúság hangverseny
felsős kórus - arany minősítés
Karvezető: Molnár Andrea
 
XIII. Kerületi GYIÖK Tavasznap rendezvény
III. hely - Hunyadi csapat
 
Kerületi Ady Matematika verseny
döntő 8.évf.
II.hely - Varga Viktória 8.m.
III.hely - Fölker Alexandra 8.m.
 
döntő 5.évf. (28 tanulóból)
VIII.hely - Lengyel András 5.m.
XI.hely - Hogenburg Luca 5.m.
XVII.hely - Varga-Cseke Zsófia 5.m.
      felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Kerületi csoport kémia verseny döntő (44 csapatból)
II.hely - Varga Viktória, Fölker Alexandra 8.m. (Nagytudásuak)
IV.hely - Mészáros Dávid, Rosta Márton, Szendi Mátyás 8.a (MMD)
V.hely -  Pócs Liza, Cervantes-Balog Sofia, Gonzales-Elias Flóra 7.m. (Részecskék)
X.hely -  Lillin Emese, Elekes Fanni, Bartos Tünde 7.m. (Atomcsapat)
      felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Kerületi 7. osztályos fizika verseny
II.hely - Romasz Nina, Szécsi Szabolcs, Györi Barnabás 7.a
VI.hely - Ürmös Rebeka, Beszédes Bence, Hegedűs Csanád 7.m.
      felkészítő tanár:Benséné Villanyi Gabriella
 
Fővárosi történelem verseny (döntő több kategóriában)
5.-6. évf.
III.hely - Nagy Boglárka 6.a
IV.hely - Háry Panka 6.a
VI.hely - Fehér Barnabás 6.a
7.-8. évf.
IV.hely - Fölker Alexandra 8.m.
X.hely - Alpári-Lukács Alicia 8.a
      felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
Tankerületi kisiskolások népdalos találkozója
egyéni ének: Fölker Karina 4.m.
egyéni furulya: Csajági Laura 4.m.
csoportos ének: B.Kardos Tamara, Farkas Lilla, Mester Maja, Rácz Nyeste, Vécsi-Kiszely Virág 4.m.
      felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

Kerületi 8. osztályos fizika verseny

II.hely -  Mészáros Dávid 8.a

III.hely - Sztojka Fülöp 8.m.

        felkészítő tanár: Benséné Villányi Gabriella

 

"Mastermind" kerületi angol nyelvhasználati verseny

II.hely - Benkő Pál 8.m.

            Hanuska Lilla 8.m.

        felkészítő tanár: Buda Mária

            Hajgató Diana 8.m.

        felkészítő tanár: Réger Cecilia

 

I.hely - Cervantes Balog Sofia 7.m.

            Ürmösi Rebeka 7.m. 

        felkészítő tanár: Buda Mária

            Vattay Ármin 6.a

        felkészítő tanár: Ágoston Melinda

 

Kerületi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 

II. hely  iskolai csapat: Arany Máté, Dajka-Tasi Kristóf, Czéh Barnabás, Szabó Barnabás 6.a
       felkészítő tanár: Bankáné Csáki Csilla

 

Fővárosi Teleki Pál földrajz verseny

XII.hely - Rosta Márton 8.a

XVIII.hely - Sztojka Fülöp 8.m.

     Felkészítő tanár: Groszné Surányi Julianna

 

Fővárosi versmondó verseny

IV.hely - Vattay Ármin 6.a

     Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

  

Kerületi helyesírási verseny

III.hely - Henter Nóra 4.m.

felkészítő tanár: Márton Ildikó

 

Kerületi történelem csapatverseny

I.hely - Gazdag Áron Bendegúz 6.m.

           Gémes Bendegúz 6.m.

           Pintér Bulcsú 6.m.

felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina

 

Kerületi informatikai verseny

I.hely - Szécsi Szabolcs 7.a (excel)

I.hely - Csomay Nikolett 8.a (word)

III.hely - Bognár Éva 8.a (prezentáció)

felkészítő tanár: Haas Katalin

 

Kerületi kispályás labdarúgás

7.-8.évf.

II.hely - Dan Csaba, Hanzli Dominik 7.a

             Ambrus Richard, Bócz Attila, Mészáros Dávid

             Rosta Márton, Szendi Mátyás 8.a

Felkészítő tanár: Bankáné Csáki Csilla, Haas Katalin

 

Kárpát-medencei versmondó verseny

I.hely - Vattay Ármin 6.a 

     Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

 

Kerületi vers- és prózamondó verseny

5.-6.évf.

I.hely - Vattay Ármin 6.a (vers)

     Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

III.hely - Kis Benedek 5.b (próza)

 

7.-8.évf.

II. hely - Papp Luca 7.m. (vers)

III. hely - Hunyaddobrai Nóra 7.m. (próza)

     Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina

 

Kerületi Hevesy György kémiaverseny

I.hely - Fölker Alexandra 8.m.

     Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi angol versmondó verseny

5.évf.

I.hely - Seben Anna 5.m. 

     Felkészítő tanár: Réger Cecilia

Anyanyelvi kategória

I.hely - Stanbridge Péter 5.m.

     Felkészítő tanár: Réger Cecilia

4.évf.

III.hely - Novák András 4.b

     Felkészítő tanár: Lipuszné Fekete Edit

 

Kerületi Kazinczy verseny

III.hely - Forczek Borbála 8.m.

    Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

 

Kerületi evezős ergométer verseny 

III. hely   Njoku Brooklyn 5.b 
               Szilágyi Bernadett 7.m 

 

Kerületi Teleki Pál földrajzverseny

I.hely - Sztojka Fülöp 8.m.

II.hely - Rosta Márton  - 8.a

IV.hely - Fölker Alexa 8.m.

     Felkészítő tanár: Groszné Surányi Julianna

 

Kerületi Eötvös matematikai verseny

IV.hely - Hógenburg Luca 5.m.

             Lengyel András 5.m.

     Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi rajzverseny

2.évf.

I.hely - Rézsó Ábel 2.m.

3.évf.

I.hely - Mihalek Bianka - 3.m.

V.hely - Holló Emőke - 3.m.

4.évf.

I.hely - Achucarro Vivien 4.m.

5.évf.

I.hely - Rubinek Antónia 5.m.

6.évf.

VI.hely - Tóth Natasa 6.m.

7.évf.

I.hely - Horvath-Varga Timea - 7.m.

 Felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit

 

7.évf.

II.hely - Pócs Liza - 7.m.

III.hely - Elekes Fanni - 7.m.

8.évf.

I.hely - Hajgató Diana 8.m.

Felkészítő tanár: Szarka Hajnalka

 

 

Ady gimn. biológia verseny

I.hely - Fölker Alexandra 8.m.

IV.hely - Varga Viktória 8.m.

VII.hely - Rácz Rebeka 8.m.

XIV. hely - Mák Szimonetta 8.m.

   Felkészítő tanár:Groszné Surányi Julianna

 

Kerületi matematikai verseny

   7.évf.

III.hely - Szécsi Szabolcs 7.a

   Felkészítő tanár: Szabó Éva

   8.évf.

VI.hely - Varga Viktória 8.m.

   Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi történelem verserny

I.hely - Varga Viktória 8.m.

II.hely - Rosta Márton 8.a

III.hely - Mészáros Dávid 8.a

   Felkészítő tanár: Kökényes Katalin

 

Kerületi helyesírási verseny

II.hely - Nagy Márton 5.b

II.hely - Gonzales Flóra 7.m.

   Felkészítő tanár: Szűcsné MolnárKrisztina

 

I.hely - Fölker Alexa 8.m.

   Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

 

Kerületi népdaléneklési verseny

Szászorszép énekegyüttes  - arany minősítés

Dobos Nikolett - 6.m.

Fábián Petra - 6.m.

Pál Zsófia Kíra - 6.m.

Vrbanac Noémi - 6.m.

   Felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

Képgaléria