Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2020. Augusztus
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Keresés

Versenyeredmények 2016/2017

Az Oktatási Hivatal a központi felvételi eredményeket, az országos átlagpontszámokat közzétette:
 
Matematikából az idei tanévben  az átlag: 20,4 pont 
 
                        iskolánkban:    8.a osztály   30 pont
                                               8.m. osztály  32 pont
 
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
 
Magyar irodalom és nyelvtanból  az  idei tanévben az átlag: 31,2 pont
 
           iskolánkban:      8.a osztály   34 pont
                                    8.m. osztály  34,2 pont
 
Felkészítő tanárok: Szűcsné Molnár Krisztina és Kocsis Zsoltné
 

Országos Böngész levelező verseny alsó tagozatosoknak

1.oszt. környezetismeret tantárgy -csapat
    II. hely: Fehér Lőrinc,Fülöp Nóra,Tóth-Gáspár Panni 1.a
    IV.hely: Nemestóthy Gréta, Szládek Tamás,Szőcs Petra  1.a
    IV. hely: Marosvölgyi Balázs,Németvölgyi Félix,Szabó-Pákozdy Dorka 1.a
    VI. hely: Nagyfejeő benedek, Szántó Réka Viktória 1.a

Felkészítő tanár: Török Emőke

4.osztály matematika- egyéni
   VIII. hely: Elekes Attila 4.b

Felkészítő tanár: Dékányné Jáky Judit 

4.osztály angol nyelv - egyéni

  VI. hely: Major Domonkos 4.b
  VII. Szőke Klaudia 4.b
Felkészítő tanár: Dékányné Jáky Judit

 
Budapesti matemetika verseny (43 tanuló)
XIV. hely: Fölker Alexandra 7.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Országos Diákolimpia - Judo/egyéni
I. hely: Pintér Bulcsú 5.m.
 
Diákolimpia-mezei futóverseny
III.korcsoport
II. hely: Bathó Bálint 6.m.
 
Fővárosi informatika verseny
V. hely Szécsi Szabolcs 6.a 
Felkészítő tanár: Haas Katalin
 
Kerületi matematika verseny
4. évfolyam
III. hely Hamar Petra 4.b
Felkészítő tanár: Dékányné Jáky Judit

 

Kerületi Éneklő  Ifjúság

Arany minősítés
Felkészítő tanár: Molnár Andrea
 
Kerületi 7. osztályosok fizika versenye
I.hely: Fölker Alexa, Mák Szimónetta, Varga Viktória 7.m.
I.hely: Mészáros Dávid, Rosta Márton, Nagy Alexander 7.a
VI. hely: Csomai Nikoletta, Karaman Fanni, Köves Eszter 7.a
Felkészítő tanár: Benséné Villányi Gabriella
 
Kerületi Ady matematika verseny
I.hely: Fölker Alexa 7.m.
II.hely: Varga Viktória 7.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
II.hely: Szécsi Szabolcs 6.a
Felkészítő tanár: Szabó Éva
 
Kerületi csoportos kémia verseny  /62 csapat/
8. évfolyam
I.hely: Beszédes Réka, Gorzó Luca, Horváth-Varga Réka 8.m.
V.hely: Szűcs Adél, Tóth Hanna 8.m.
7.évfolyam
IX.hely: Mészáros Dávid, Rosta Márton, Szendi Mátyás
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Kerületi Mastermind csapatverseny 
 
1. kategória (6tagozat-7normál)
 
IV. 
Benkő Pál 7.m.(Felkészítő tanár: Buda Mária)
Mák Szimonetta 7.m.(Felkészítő tanár: Réger Cecilia)
Szécsi Szabolcs 6.a(Felkészítő tanár: Ágoston Melinda)
 
2.kategória (7.tagozat - 8.normál)
 
IV.
Deme Anna 8.m.(Felkészítő tanár: Réger Cecilia)
Petrucz Zorka 8.m.(Felkészítő tanár: Buda Mária)
Szűcs Adél 8.m.(Felkészítő tanár: Buda Mária)
 
Kerületi atlétika többpróba bajnokság 
 
2. oszt. fiúk 
 
IV. Golecász Iliász, Gyovai Zénó, Heinz Andor, Hogenburg Dénes
Kazvinczky Máté, Sebestyén Szilárd 2.b
 
2. oszt. lányok 
 
IV. Bálint Judit, Burányi Bora, Lengyel Nóra, Vajda Virág 2.b
Kiss Viktória, Pintér Júlia 2.m
 
5-6.oszt. fiúk 
  
III. Bathó Bálint, Balej Csenger, Somfai Botond 6.m, Dan Csaba 6.a
Czéh Barnabás, Szabó Barnabás 5.a
 
6.oszt. egyéni összetett verseny 
III. Bathó Bálint 6.m
 
Felkészítő tanár: Bankáné Csáki Csilla

 

Országos Kazinczy-verseny
Arany minősítés
Perneczky-Molnár Lívia 8.m.
Felkészítő tanár:Kocsis Zsoltné 
 
Kerülei angol csapatverseny
IV.hely: 
Deme Anna 8.m.
Petrucz Zorka 8.m.
Szűcs Adél 8.m.
Felkészítő tanár: Buda Mária,  Réger Cecilia
 
V.Jászberényi Gyermek és Ifjúsági Néptánc Szólótánc verseny
Különdíj: Forczek Bori 7.m.
Sikeresen szerepelt többek között iskolánk 2 tanulója is: Szilágyi Attila 3.m. és Vidra Nóra 8.a 
Felkészítő tanáraik: Kádár Kata, Fundák-Kaszai Lili
 
Fővárosi Teleki Pál földrajzverseny
7.évf.
VI.hely: Sztojka Fülöp 7.m.
XIV.hely Rosta Márton 7.a
8.évf.
IV.hely: Szűcs Adél 8.m.
XVIII. hely: Horváth-Varga Réka 8.m.
Fölkészítő tanár: Groszné Surányi Julianna
 
Kerületi angolverseny
IV.hely: Benkő Pál 7.m.
              Mák Szimonetta 7.m.
              Szécsi Szabolcs 6.a
Felkészítő tanár: Buda Mária,  Réger Cecilia, Ágoston Melinda
 
Kerületi fizikaverseny
III.hely: Szűcs Adél, Horvath-Varga Réka 8.m.
Felkészítő tanár: Benséné Villanyi Gabriella
 
Kerületi prózamondó verseny
II. hely: Kiss Benedek 4.b
Felkészítő tanár: Mosonyi Veronika
 
Fővárosi Tehetséggondozó történelem verseny
(138 versenyző)
5.-6. évf.
IV.hely: Gémes Bendegúz 5m.
V.hely: Vattay Ármin 5.a
 
7.-8. évf.
III.hely: Perneczky-Molnár Livia 8.m.
Felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
Fővárosi komplex rajzverseny
II.hely: Nyílas Anna 3.m.
Felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit
 
Kerületi csoportos történelem verseny
IV. hely: Szakál Nóra, Szmolenszky Maja, Gál Kata 6.m.
Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina
 
Kerületi helyesírási verseny
III. hely: Nagy Márton 4.b
Felkészítő tanár: Mosonyi Veronika
 
Hevesy György budapesti kémia verseny
7. évf. (98 tanuló)
XXII. Fölker Alexa 7.m.
XXXVI. Varga Viktória 7.m.
8.évf. (73 tanuló)
XVII. hely: Horváth-Varga Réka 8.m.
XXV. hely: Szűcs Adél 8.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Fővárosi Komplex rajzverseny
IV. hely: Holló Berta8.m.
IX. hely: Forrai Boglárka 6.m.
Felkészítő tanár: Szarka Hajnalka
   
Kerületi informatika verseny
II. hely: Szécsi Szabolcs 6.a
III. hely: Pál Dániel 7.m.
IV. hely: Némedi János 8.m.
Felkészítő tanár: Haas Katalin
  
Kerületi vers -, prózamondó verseny
Vers
5.-6. évf.
III.hely: Dobos Nikolett 5.m.
Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina
 
7.8. évf.
III.hely: Deme Anna 8.m.
Felkészítő tanár:Kocsis Zsoltné 
 
Próza
7.8. évf.
III.hely: Petrucz Zorka 8.m.
Felkészítő tanár:Kocsis Zsoltné 
 
 
Hevesy György kerületi kémia verseny
7.évf. 
I. hely: Mészáros Dávid 7.a
II. hely: Fölker Alexa 7.m.
III. hely: Varga Viktória 7.m.
VI.hely Rosta Márton 7.a
 
8. évf.
I. hely: Horváth-Varga Réka 8.m.
II. hely: Szűcs Adél 8.m.
III.hely: Gorzó Luca 8.m.
IV.hely: Beszédes Réka 8.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
 
Kerületi angol versmondó verseny anyanyelvi kategória
II. Stanbridge Péter 4.m.
Felkészít tanár: Juhász Irén
 
Kerületi alsós versmondó verseny
Különdíj: Kiss Benedek 4.b
Felkészít tanár:Mosonyi Veronika
 
 
Kerületi Teleki Pál földrajzverseny
8. évf.
I. hely: Szűcs Adél 8.m.
II. hely: Horváth -Varga Réka 8.m.
7.évf. 
I. hely: Rosta Márton 7.a
II. hely: Sztojka Fülöp 7.m.
III. hely: Fölker Alexandra
Fölkészítő tanár: Groszné Surányi Julianna
 
Kerületi Ergométeres verseny
II.hely: Csordás Anna 5.a
II.hely: Pócs Liza 6.m.
 
Eötvös Loránd emlékverseny - kerületi matematika verseny
III.hely: Pintér Bulcsú 5.m.
VI. hely: Tamás Mira 5.m.
felkészítő tanár: Kállai Ferencné
 
Kerületi Kazinczy verseny
II.hely: Szmolenszky Maja 6.m.
felkészítő tanár:Szűcsné Molnár Krisztina
 
I.hely: Perneczky-Molnár Livia 8.m.
felkészítő tanár:Kocsis Zsoltné 
 
 
Kerületi rajzverseny
 
I.hely:    Nyilas Anna Zoé 3.m.
II.hely:  Hajnal Gréta 3.m.
III.hely: Kispál Evelyn 3.m.
 
I.hely:Rubinek Antónia 4.m.
IV.hely:Csák Emma 4.m.
 
I.hely: Tóth Natasa 5.m.
I.hely: Tóth Nóémi 5.m.
Felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit
 
IV. hely: Holló Berta 8.m.
Felkészítő tanár: Szarka Hajnalka
 
 
Fővárosi " környezettudatos karácsony"- ÖKO karácsonyfa
II. hely: 1.m. osztály
  
Kerületi matematika verseny
V. hely: Szécsi Szabolcs 6.a
felkészítő tanár: Szabó Éva
 
  
Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközépiskola meghirdetett rajzversenye
II. hely: Mayer Gréta és Tóth Noémi 5.m.
felkészítő tanár: Szarka Hajnalka
 

Kerületi történelmi verseny

8.évf.

I.hely: Daradics Iván 8.a

Felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina

I.hely: Szűcs Adél 8.m

Felkészítő tanár: Kökényes Katalin

 

 Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny


8.évf. II.hely  Szűcs Adél 8.m.
 
7.évf. II. hely Rosta Márton 7.a
 
Felkészítő tanár:Kocsis Zsoltné 

  

Berzsenyi gimnázium matematika versenye

8. évfolyam III. hely Gorzó Luca 8.m

                   VI. hely Horváth-Varga Réka 8.m

7.évfolyam  VI. hely Fölker Alexandra 7.m.

                   VII. hely Varga Viktória 7.m. 

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi Zöldike természetismereti vetélkedő

III.hely - 1. csapat : Gáspár Réka, Marozs Lili 4.b, Mandrino Laura 4.m, Mester Maja 3.m

Felkészítő tanárok: osztálytanítók

Kerületi népdaléneklési verseny

Ezüst minősítés: Pál Zsófia 5.m.

Felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

Jó tanuló, jó sportoló

Burányi Botond 8.a

 

Kerületi szépolvasási verseny

II. hely - Nagy Márton 4.b

Felkészítő tanár: Mosonyi Veronika

 

Szabadság 56  kerületi  képzőművészeti pályázat 

Különdíj:

Gorzó Luca 8.m       

Felkészítő tanár: Szarka Hajnalka

 

 

 

Képgaléria