Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2022. December
HKSzeCsPSzoV
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Keresés

Versenyeredmények 2019-2020

Kerületi csoportos kémia verseny

73 csapatból - VI. hely
Arany Máté, Czéh Barnabás és Szabó Barnabás csapata 8.a

Felkészítő tanár Lovasi Ildikó 

 

Kerületi Ady matematika feladatmegoldó verseny

Sajnos a kialakult helyzet miatt a verseny 3. fordulójára, a döntőre nem került sor.

Az első két fordulóra nagyon sokan küldtek jobbnál jobb megoldásokat, 10 iskolából, összesen 353  dolgozat érkezett.

Évfolyamonként a legeredményesebb tanulók:

5. osztály:

Lengyel Nóra  5.b

felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

Mihalek Bianka 5.m.

felkészítő tanár: Szabó Éva

6. osztály:

Csajági Laura 6.m. , Novák András 6.b, Sáfrány Barnabás 6.b, Varga Emma 6.m.

felkészítő tanár: Balta Melinda

7. osztály:

Hamar Petra 7.b

felkészítő tanár: Balta Melinda

8. osztály:

Bao Jia Xin  8.a , Czéh Barnabás  8.a, Nagy Kíra Dominika 8.a, Tamás Mira 8.m.

felkészítő tanár: Balta Melinda

 

K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő online döntőversenye

4. helyezés (50 pont): Fillérmilliomosok csapata

                  Papp Dorina, Moldován Zonga, Major Bence 6.b

                  felkészítő tanár: Ferkai Tibor

            (  0,5 ponttal maradtak le a dobogós helyezésről)

 
Kerületi prózamondó verseny
II. hely - Mihalek Bianka 5.m.
felkészítő tanár: Mosonyi Veronika

Kerületi versmondó verseny
I. hely - Vattay Ármin 8.a
felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné
 
Kerületi informatika verseny
II. hely - Csák Simon 5.m. (komplex kategória)
III. hely - Mihalek Bianka 5.m. (grafika kategória)
felkészítő tanár: Tanner Márta
II. hely - Tischler Gábor 7.a (prezentáció kategória)
II. hely - Seben Anna 7.m. (grafika kategória)
II. hely - Szilovics Barbara 8.a (szövegszerkesztés kategória)
felkészítő tanár: Haas Katalin
 
 
Kerületi angol versmondó verseny
 
3.évf.
II.hely - Szendrei Zoltán 3.a
felkészítő tanár: Bogárdi Ilona
4.évf.
II.hely - Papp Orsolya 4.b
felkészítő tanár: Lipuszné Fekete Edit
5évf.
II.hely - Burányi Bora 5.b
6.vf.
II.hely - Novák András 6.b
felkészítő tanár: Reger Cecilia
 
Kerületi Kazinczy szépkiejtési verseny
7.-8. évf.
III.hely - Tamás Mira 8.m
felkészítő tanár: Szűcsné Molnár Krisztina
 
Bowling Diákolimpia
50 tanulóval / 8.a, 7.b, 5.m / vettünk részt a kerületi bowling diákolimpián. 
A 7-8. osztályosok között jelentősebb eredmények: 
II. hely - Nemes Boglárka 8.a 
III. hely - Pál Zsófia 8.m 
VI. hely - Arany Máté 8.a 
(Nemenként, korcsoportonként 50-60 résztvevő volt.)

 

KÓTA népdaléneklési verseny országos minősítő 
ezüst fokozat - Borda Panna, Székely Irén, Hamar Luca  4.m.
      felkészítő tanár: Kosztándy Réka

 

Hevesy György kerületi kémia verseny

7.évf.

I. hely - Hamar Petra 7.b

8.évf.

I. hely - Nagy Boglárka 8.a

     felkészítőtanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi matekverseny

5.évf.

VI.hely - Kelecsényi Ábel 5.b

     felkészítőtanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi rajzverseny

III. hely - Nemestóthy Gerda, Szilasi Hanga 2.m.
II. hely -  Andreeva Éva, Géczy Vanda 3.m.
I. hely -   Hoffman Hajnalka, Somfai Hanna 4.m.
I. hely -   Belső Dániel, Mihalik Bianka 5.m.
II. hely -  Mandrino Laura, Seben Panni 7.m.

       felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit

Kerületi történelemverseny

I. hely - Fehér Barnabás, Háry Panka, Nagy Boglárka 8.a
     felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
Kerületi matematikaverseny
I. hely -  Sáfrány Barnabás 6.b
     felkészítő tanár: Balta Melinda

 

Kerületi népdaléneklési találkozó

Arany minősítés - Abebe-Ayele Rafael 5.m.
     felkészítő tanár: Molnár Andrea
 
Liszt Ferenc Múzeum rajzpályázat
díjazott: Kovács Alexandra és Kaczvinszki Blanka 3.b
     felkészítő tanár: Molnár Zsuzsanna

 

Képgaléria