Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2024. Június
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

Versenyeredmények 2022-2023. tanév

 id. Szántay Csaba országos kémiai csapatverseny

140 csapatból - Kaotikus kémikusok

V.hely

Somfai Hanna, Szilasi Lelle, Varga Eszter, 7.m.

Fehér Anna 8.m.

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kárpát-medencei Hevesy György kémia verseny országos fordulója

Legjobb szóbeli teljesítmény

I.hely - Szilasi Lelle 7.m.

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

"Én már tudok számolni"

1.évf.

I.hely - Veres-Szentkirályi Viktória 1.a    Zhang Dávid 1. a

II.hely -  Király Bence 1.a, Orbán-Németh Panna 1.b   

III.hely -  Vingelman Júlia 1.b     

 

2.évf.

I.hely -  Szabó Milán 2.m., Töreki Ádám 2.b, Berecz-Barán Benett 2.b                        

II.hely -  Csajági Dániel 2.b, Kalderás Gábor  2.a, Li Ruolin 2.a, Szücsi Balázs 2.m

III.hely -  Zhan Zhen Yi Csengi 2.m., Kovács Olivér 2.m., Zhang We Yi Vili 2.b

 

"Én már pontosan másolok, szépen írok"

1.évf.

I.hely - Incze Dóra 1.a        

II. Zhang Daimiao 1.a

III. Stáhl Flóra 1.b

2.évf.

I.hely - Szilasi Lujza 2. m. és Mike Bence 2.b

II.hely - Vincze Zsófia 2.b

III.hely -  Tomola Adél 2.a

 
id.Szántay Csaba országos kémia csoportverseny döntőjébe kerültek:
"Kaotikus kémikusok": Somfai Hanna, Szilasi Lelle, Varga Eszter 7.m. és Fehér Anna 8.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
XIII. Országos Kodály Zoltán szolfézs- és népdaléneklési verseny
III. hely - Abebe-Ayele Rafael 8.m.
+ különdíj az improvizációért, különdíj a népdaléneklésért
VII. hely - Hamar Luca 8.m.
 
 
Országos kézilabda gyermekbajnokság LU14
II. hely - Hoffman Hajnalka (Fradi pre-Akadémia) 7.m.
 
Fradi Akadémia LU15 kiemelt I. osztály
I. hely - Hoffman Hajnalka (Fradi pre-Akadémia) 7.m.
 
 
Országos Hell Miksa csillagászati vetélkedő
1500 gyerekből 42 jutott a döntőbe, közülük 3 hunyadis diák: 
Békési Lívia, Sütő Eszter, Szabó Domonkos 7.b
Összesített VII. hely, csillagászati témában III. hely - Békési Lívia 7.b
Felkészítő tanár: Mészáros Katalin
 
 
Zrínyi Ilona matematika verseny - országos döntő
XIX. hely - Targuba Péter 3.a
 
 
Mozaik országos tanulmányi verseny  - Matematika 3-4. évf.
II. hely  - Targuba Péter 3.a
 
 
Kerületi csoportos kémia verseny
57 csapatból
III.hely - Balogh Máté, Ésik Diána, Sebestyén Szilárd 8.b
IV.hely -  Fauszt Dániel 7.b, Nagy Kristóf 7.b, Tóth Maja 7.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
 
Kerületi Ady matematika verseny 
6.évf.
II.hely - Illyés András 6.a
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
7.évf.
I.hely - Székely Irén 7.m.
Felkészítő tanár: Balta Melinda
II.hely - Henter Ákos 7.b
Felkészítő tanár: Szabó Éva
8.évf.
III.hely - Belső Dániel 8.m.
Felkészítő tanár: Tanner Márta
III.hely - Juhász Gréta 8.a
Felkészítő tanár: Balta Melinda
 
 
Országos Diákolimpia Úszás 
 
"A" kategória
 
Sztrehárszky Zsigmond 8.b 
III. hely - 100 m gyors
III. hely -  50 m gyors 
 
Tombor Panna 6.b 
IV. hely - 100 m gyors
V. hely  -  50 m hát 
 
"B" kategória
 
Csajági Dániel 2.b 
XXI. hely - 50 m mell
 
Hegede Balázs 5.b 
V. hely - 50 m mell
XI. hely - 50 m gyors

 

Kerületi Master Mind - angol verseny

IV.hely - Szórád Patricia 8.a

             Alfeldi Vivien 8.b

             Hamar Luca 8.m.

 

Kárpát-medencei Hevesy György kémia verseny budapesti forduló

91 tanulóból 

7.évf.

IX.hely - Szilasi Lelle 7.m.

19.hely - Varga Eszter 7.m.

37.hely - Somfai Hamma 7.m.

90 tanulóból

8.évf.

37.hely - Fehér Anna 8.m.

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Budapesti Zrínyi Ilona matematika verseny

II. hely - Targuba Péter 3.a

 

Kerületi "Zöldike" természetismereti vetélkedő

II. hely - Hunyadi csapat

Resztvevők: Tóth Boglárka 3.a - Tóth Péter 3.b

                     Szabó Patrik 4.a - Bőle Zita 4.b

 

Kerületi vers- és prózamondó verseny

5-6.évf.

I.hely - Bugány János Barnabás 6.m.

Felkészítő tanár: Szücsné Molnár Krisztina

5-6.évf.

II.hely - Tóth Maja 7.m.

Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

 

Kerületi Master Mind - angol verseny

IV.hely - Pados Rozina 7.m.

felkészítő tanár: Kun Éva

              Salamon Zsófia, Xin Junke 7.m.

Felkészítő tanár: Dékényné Jáky Judit

 

Kerületi történelem csapatverseny

I.hely - Nagyfejeő Benedek, 7.a

             Szilasi Lelle, Varga Eszter 7.m.

I. hely - Belső Dániel, Dudás Patrik, Hamar Luca 8.m.

Felkészítő tanár: Kökényes Katalin

 

Kerületi prózamondóverseny

Különdíjas - Vigh-Kovács Lujza 3.m.

Felkészítő tanár: Kertes Viktória

 

Kárpát-medencei Hevesy György kémia verseny kerületi forduló

7.évf.

I.hely - Szilasi Lelle 7.m.

II.hely - Varga Eszter 7.m.

III.hely - Somfai Hamma 7.m.

8.évf.

II.hely - Fehér Anna 8.m.

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi angol verseny

III.hely - Némethvölgyi Olívia 3.m. 

Felkészítő tanár: Jáky Judit

I.hely - Szaniter Anna 4.m.

Felkészítő tanár: Bogárdi Ilona

 

Közép-Magyarországi régió úszás diákolimpia.

Hegede Balázs 5.b és Csajági Dániel 2.b is továbbjutott az országos döntőbe

 

I. kategória

Csajági Dániel 2.b

6.hely - 50 méter mellúszás

7.hely - 50 méter gyorsúszás (5 századdal maradt le a továbbjutó helyről)

 

II. kategória

Pinezits Szofi 4.m.

9.hely - 50 méter mellúszás 

23.hely - 50 méter gyorsúszás

 

Hegede Balázs Soma 5.b

3.hely - 50 méter mellúszás 

6.hely - 50 méter gyorsúszás

 

Kerületi komplex rajzverseny

2.évf. 

II.hely -  Braunmüller Mira 2.m.

III.hely - Károlyi Jana 2.m

3.évf.

I.hely - Hegyi Abigél - 3.m.

II.hely - Farkas Fanni - 3.m.

4.évf.

III.hely - Vang Zixin 4.m.

5.évf.

I.hely - Magyar Borbála 5.m.

II.hely - Kósa Elza 5.m.

III.hely - Földes Dorka 5.m.

6.évf.

I.hely - Dittrich Leila 6.m.

II.hely - Auber Eszter, Dobák Péter 6.m.

Felkészítő tanár: Benkő Csila Judit

III.hely - Magyari Anna 6.m.

Felkészítő tanár: Szarka Hajnalka

 

Kerületi Kazinczy verseny 5.-6.évf.

I.hely - Géczy Vanda 6.m.

Felkészítő tanár: Szücsné Molnár Krisztina

 

Kerületi matematika verseny 7.évf.

II.hely -   Székely Irén 7.m.
III.hely -  Varga Eszter 7.m.
Felkészítő tanár:Balta Melinda
 
Kerületi 6.évf. matematikaverseny
II.hely -  Wang Tiany Toni 6.a
V.hely -  Juhász Emma 6.m.
VI.hely -  Illyés András 6.a
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
BKV közlekedéstörténeti versenyének online döntője
II.hely -  Ésik Diána, Balogh Máté, Sebestyén Szilárd   8.b 
III.hely -  Kiss Izabella, Mayer Hanna, Hegedűs Lili    7.m.
Felkészítő tanár: Serb László
 
Kerületi versmondó verseny

II.hely - Szaniter Anna 4.m.

Felkészítő tanár: Mosonyi Veronika

 

Kerületi futóverseny IV. korcsoport

VI. hely - iskolai csapat

Felkészítő tanárok: Jovánovics Ágota, Mező Imre, Tanner Márta

 

XIII. Kerületi Önkormányzat 2022. évi "Szemetelni ciki!" kisfilmpályázaton egyéni kategóriában

III. hely  - Dobák Péter 5.m.

Felkészítő tanár: Szűcs Balázs

 

Képgaléria