Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2024. Június
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

Versenyeredmények 2023-2024. tanév

"Magyarország jó tanulója - jó sportolója " cím tulajdonosa: Györffy Nóra 6.b

Országos Mozaik matematika verseny
IV. helyezés: Targuba Péter 4.a

Fővárosi matematika verseny

IV.hely - Nagy Levente 7.m.
  felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

Országos Hell Miksa csillagászati verseny (904 résztvevő 80 iskolából)

döntőbe jutott 40 diák
összesített eredmény
VII. hely - Auber Eszter 7.m. és külön dicséret
XV. hely - Géczy Vanda 7.m.
  felkészítő tanár:Mészáros Katalin és Pristyákné F. Ilona


Országos NyelvÉsz verseny

VIII.hely - Veres-Szentkirályi Viktória 2.a
Országos MatekÁsz verseny
III.hely - Veres-Szentkirályi Viktória 2.a
  felkészítő tanár: Liptai-Káré Adrien

Fővárosi komplex rajzverseny
VIII.hely - Magyar Borbála és Banik Sonia /páros alkotás / 6.m
X.hely - Kiss Léna-Hegyi Abigél /páros alkotás /4.m
  felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit

Kerületi matematika verseny
III.hely - Targuba Péter 4.a
felkészítő tanár: Hódosi Dana

Kerületi Ady Matematikai verseny

6.évf.
I. hely Li Tanran (Terry) 6.a / a fővárosi versenybe továbbjutott/
felkészítő tanár: Balta Melinda
7.évf.
I.hely - Nagy Levente 7.m / a fővárosi versenybe továbbjutott/
felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
8.évf.
I.hely - Székely Irén 8.m / a fővárosi versenybe továbbjutott/
  felkészítő tanár: Balta Melinda

II. hely - Henter Ákos 8.b
felkészítő tanár: Szabó Éva

VII. Regionális Szolfézsversenyen
Első korcsoportban
I.hely - Szücsi Bálint 3.m.
Második korcsoportban
III.hely - Li Tanran 6.a.
  felkészítő tanár: Kosztándy Réka

Kerületi csoportos kémiaverseny
II.hely – Radioaktív Mókusok
Dobák Péter, Nagy Levente, Kálmán Olivér 7.m.
  felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

Kerületi történelem verseny
6.-7. évf.
I.hely – Gurbai Anissza 7.m., Papp Máté 6.b, Szendrei Zoltán 7.a
  felkészítő tanár: Kökényes Katalin

Kerületi helyesírási verseny
III.hely – Géczy Vanda 7.m.
Békési Lívia 8.b
  felkészítő tanár: Szücsné Molnár Krisztina

Országos Zrínyi Ilona matematikaverseny
7. hely - Targuba Péter 4.a

Kerületi "Zöldike" vetélkedő
I. hely - Bartos Ádám 3.b; Barla-Szabó Kammilla 4.a; Hegyi Abigél 4.m.; Szabó Szofi 3.m.

Kerületi kézilabda bajnokság
II. hely - II. és III. korcsoportos lány
II. hely - II. korcsoportos fiú
I. hely - III. korcsoportos fiú
  felkészítő tanár: Mező Imre

Kerületi prózamondó verseny
I. hely - Kiss Léna 4.m
  felkészítő tanár: Kertes Viktória

Zrínyi matematika verseny - megyei forduló
II. hely - Targuba Péter 4.a
III. hely - Töreki Ádám 3.b

Kárpát-medencei Hevesy György kémia verseny kerületi forduló

7.évf.
I.hely - Dobák Péter 7.m.
II.hely - Kornéli Mária 7.m.
IV.hely - Nagy Levente 7.m.
VI.hely - Szendrei Zoltán 7.a.
8.évf.
I..hely - Szilasi Lelle 8.m.
II.hely - Somfai Hanna 8.m.
  felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

Kerületi Kazinczy verseny
III. hely - Tóth Maja 8.m
  felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné

III. hely -  Molnár Benedek 5.m
Dicséret - Csiga Jázmin 6.b
  felkészítő tanár: Varga Anikó

Kerületi angol versmondó verseny
3.évf.
I.hely - Braunmüller Mira 3.m.
  felkészítő tanár: Posta Beáta
5.évf.
I.hely - Kajári Alicia 5.b
  felkészítő tanár: Bogárdi Ilona
6.évf.
I.hely - Li Tanran Terry 6.a
  felkészítő tanár: Dékányné Jáky Judit

Kerületi komplex rajzverseny
2.évf.
I.hely - Orbán-Németh Panna, Milicevic Milica, Stahl Flóra 2.b.
3.évf.
IV.hely - Braunmüller Mira Németh Anna 3.m.
4.évf.
III.hely - Fábián Luca, Feró Flóra 4.m.
5.évf.
I.hely - Antolik Vivien, Székely Sára 5.m.
II.hely - Kálmán Dóra, Takács Zsálya 5.m.
6.évf.
I.hely - Kalderás Georgina, Gombos Janka, Szabó Emma, Kósa Elza 6.m.
II.hely - Mogyorós Zsófia, Szilasi Hanga 6.m.
  felkészítő tanár: Benkő Csila Judit
7.évf.
II.hely - Magyari Anna, Holló Ida 7.m.
  felkészítő tanár: Szarka Hajnalka

 

A népdaléneklési verseny
Arany minősítés
Fábián Lili 6.m. I. korcsoport
Sthal Gréta, Géczy Vanda 7.m. II. korcsoport
  felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

Kerületi 6. osztályos matematika verseny
III.hely - Li Tanran (Terry) 6.a
  felkészítő tanár: Balta Melinda

BKV közlekedéstörténeti verseny döntő
V.hely - Hunyadi csapat: Auber Eszter,Gézcy Vanda, Gurbai Anissza, 7.m.
V.hely - Hunyadi csapat: Andreeva Éva, Dittrich Leila, Gelányi Luca 7.m.
  felkészítő tanár: Serb László

Kerületi matematika verseny
7.évf.
IV.hely - Nagy Levente 7.m.
  felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
8.évf.
IV. hely - Szabó-Pákozdy Dorka 8.m.
  felkészítő tanár: Balta Melinda

 

Kerületi történelemverseny: "Nagyasszonyaink a XIX.században".
I.hely - Berka Dió 8.a, Szilasi Lelle 8.m, Fauszt Dániel 8.b
II.hely - Nagyfejeő Benedek 8.a, Németh Alíz 8.m, Varga Eszter 8.m.
  felkészítő tanár: Kökényes Katalin

Kerületi kosárlabda bajnokság
Második korcsoport
II.hely - Csapattagok: Tóth Jázmin 5.m., Tóth Réka 6.b,
                                 Both Viktória, Lasztóczi Lilla, Papp Boglárka 7.b

Jó tanuló, jó sportoló
Hegede Balázs Soma 6.b

Egymásra lépni tilos! - közönség díj - Salamon Zsófia - 8.m

A 2023. évi közönségszavazás eredménye:
Első helyezett lett Salamon Zsófia - Ne taposd el az embereket című munkája.
 
Egymásra lépni tilos! - Alkotói pályázat - III.hely  - 6.m. 
Felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit
Link a pályaműről: 

 

Képgaléria