Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2022. Július
HKSzeCsPSzoV
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Keresés

Versenyeredmények 2021-2022. tanév

Mastermind angol csoportverseny

Kerületi I.hely

Fővárosi I.hely

             Fölker Karina 8.m.

             Mester Maya 8.m.

             Molnár Zsófia 8.m.

felkészítő tanárok: Bogárdi Ilona, Réger Cecilia

 

Levelezős Országos Szemfüles Tantárgyi verseny

Matematika tantárgy

II.hely  - Bóka Jázmin Emese 3.m.

Magyar nyelvtan tantárgy

IV.hely - Bóka Jázmin Emese 3.m.

 

Kerületi sárkányhajó verseny

II. hely - harmadik korcsoport
III. hely - negyedik korcsoport

 

Iskolai verseny   1. és 2. évfolyam

  " Én már tudok számolni"
I. Somfai Áron 1.b                    I. Targuba Péter 2.a
II. Simon György 1.b                II. Barla-Szabó Kamilla 2.a, Fábián Luca 2.m.,Tóth Boglárka 2.a,  
III. Hornok Patrik 1.b                III. Béres Gábor  2.b
 
  " Én már tudok pontosan másolni "
I.  Zhang Weiyi ( Vili) 1.b                 I. Tóth Viktória 2.m.
II. Balogh Roland 1.a                       II. Vajdics Adél 2.m.
III. Károlyi Jana Zea 1.m.                III. Mészáros Anna 2.b
 
 
"Trianon 101" kerületi történelem verseny
I. hely - Novák András 8.b, Nagy Botond 8.b, Varga Emma 8.m
felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
 
Diákolompia
VI.hely - Loschinger Bálint 4.m. 
 
 
U11 tőrvívó verseny
V.hely - Loschinger Bálint 4.m.
 
  
Kerületi matematika verseny
V.hely - Li Tanran 4.a
felkészítő tanár: Liptai-Káré Adrienn
 
 
K&H Bank Vigyázz, kész, pénz! - verseny
3-4. osztályos korcsoportban
III.hely -  Tóth Réka, Ocskai László, Szikszai Dávid - 4.b
7-8. osztályos korcsoportban
IV.hely - Balogh Máté, Sebestyén Szilárd, Bősze Roland - 7.b
felkészítő tanár: Serb László
 
 
Országos Szép Magyar Beszéd verseny
Arany fokozat - Vécsi-Kiszely Virág - 8.m.
felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné
 
 
Kerületi könyvtárhasználati verseny - csapatverseny
IV.hely . Balczer Viktória, Magyar Borbála, Németh Szonja - 4.m.
felkészítő tanár: Kerényi Ágnes
 
 
Országos levelezős matematika verseny
IV.hely - Targuba Péter 2.a
felkészítő tanár: Veres Éva
 
Fővárosi komplex rajzverseny
I.hely - Szombati Barna 2.m.
III.hely - Szanitter Anna 3.m.
felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit
 
 
Iskolagyümölcs rajzpályázat "Üzenj a jővőbe!"
I.hely - Szabó Szofia 1.m.
 
  
Kerületi történelem verseny (csoportos)
I.hely - Nagyfejeő Benedek 6.a
             Hamar Luca 7.m.
felkészítő tanár: Kökényes Katalin
 
 
Kerületi csoportos kémia verseny
50 csoport versenyzett!
II.hely - Győri Boglárka, Kovács Fruzsina, Nagy Botond 8.b
IV.hely - Sebestyén Szilárd, Ésik Diána, Balog Máté 7.b
VI.hely - Hamar Luca, Fehér Anna 7.m.
felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
 
Ady matematika verseny
5. évfolyam
III.hely -  Illyés András 5.a 
felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
8.évfolyam
IV.hely -  Gintl Boróka 8.b 
felkészítő tanár: Balta Melinda
 
XIII. kerületi mezei futóversenyen
2900 m volt a táv mindenkinek.
I. hely - III. kcs lány  Hoffman Hajnalka 6.m
VII. hely - III. kcs fiú  Fehér Lőrinc 6.b
II.hely -Csáki Hanna 7.m
VI.hely -IV. kcs fiú Nagy Márk 8.b
 
 
Kerületi angol versmondó verseny
I.hely -  Banik Sonia  4.m. 
Felkészítő tanár: Posta Beáta
 
I.hely -  Wu Hao Xuan 3.b
Felkészítő tanár: Schöffer-Tökölyi Mónika
 
III.hely -  Szendrei Zoltán 5.a
Felkészítő tanár: Réger Cecilia
 
Budapesti Járdányi Pál szolfézsverseny
II.hely - Hamar Luca 7.m. 
Felkészítő tanár: Kosztándy Réka
 
Kerületi vers - és prózamondó verseny
III.hely - Tóth Maja 6.m.
Felkészítő tanár: Kocsis Zsoltné
 
Kerületi Hevesy György kémia verseny
I.hely - Fehér Anna 7.m.
II.hely - Belső Dániel 7.m.
Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó
 
Diákolimpia 50 méteres mellúszás 
   III.hely - Hegede Balázs Soma  4.b
   V.  hely - Fodor Noémi Lilla 4.b

Kerületi matematika verseny

I. hely - Nagy Levente 5.m

II. hely - Illyés András 5.a

V. hely - Juhász Emma Léna 5.m

Felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

Kerületi komplex rajzverseny

II. hely - Szlávik Emma 3.m

II. hely - Kálmán Dóra 3.m

I. hely - Kósa Elza 4.m

II. hely - Jao Sichen 4.m

I. hely - Dobák Péter  5.m

III. hely  - Gelányi Luca 5.m

III. hely - Xin Junke 6.m

I. hely - Holló Emőke 7.m

I. hely - Biliczki Natasa 7.m

II. hely - Hamar Luca 7.m

II. hely - Nyilas Anna 8.m

Felkészítő tanár: Benkő Csilla Judit

 

BKV múzeumok 11. közlekedéstörténeti versenye

II. hely -  Balogh Máté, Sebestyén Szilárd, Belső Dániel
Felkészítő tanár: Serb László

 

XIII. kerületi diákolimpia asztalitenisz egyéni verseny

I. hely -  Juhász Cecília Piroska 7.a (IV. kcs lány) 

 

Fővárosi váltófutó csapatverseny

VI. hely - 6-7. évfolyamos csapat: Csáki Hanna; Kassai Gréta 7.m; Henter Ákos, Nagy Kristóf, Szabó Domonkos 6.b; Jin Zihuan 5.b; Hoffman Hajnalka 6.m; Juhász Cecilia, Szórád Patrícia 7.a Heincz Andor 7.b

Felkészítő tanár: Mező Imre 

 

XXXII. Kárpát-medencei Hevesy György kémiaverseny

Országos XV. helyezett: HAMAR PETRA  ( már elballagott hunyadis diák, 8.b)

felkészítő tanár: Lovasi Ildikó

 

 

Képgaléria